Nasza cukiernia oferuje państwu pełną swobodę w kreacji swojego wymarzonego tortu. Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 89 533 76 58 lub poprzez wypełnienie naszego formularza online. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie państwa pytania i wspólnie ustalimy szczegóły. W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii.

Przy zamówieniach powyżej 300 zł dowóz na terenie miasta Olsztyna gratis.

Na każdy formularz oraz zapytanie odpowiemy państwu w ciągu 48 godzin.

Torty należy zamawiać tydzień, a w niektórych okresach nawet dwa, trzy tygodnie wcześniej. Gdy nasz kalendarz się wypełni nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej zamówień i odmawiamy. Torty z dekoracją standard (owoce, czekoladki, posypki) robimy w ciągu doby, okrągłe o wadze ok. 1 kg (15 cm Ø) i ok. 1,5 kg (20 cm Ø), bez konieczności wpłaty zaliczki i można je zamówić telefonicznie: 89 533-76-58. W awaryjnych sytuacjach prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty w naszym lokalu.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą instrukcją, która zawiera wszystkie informacje niezbędne do złożenia zamówienia.

INSTRUKCJA

SMAKI TORTÓW

Zaliczka:

Państwa zamówienie zostanie przyjęte po opłaceniu zaliczki.

Zaliczkę w wysokości równowartości 1 kg tortu podanej w wycenie, można wpłacić w cukierni ul. Dworcowa 25, lub na podane konto bankowe - najpóźniej na 24h przed odbiorem zamówienia.

Cukiernia TORTEX Olsztyn ul. Dworcowa 25

Bank Santander numer konta: 33 1500 1562 1215 6000 0504 0000

W tytule przelewu należy wpisać "Zaliczka na tort"; swoje nazwisko oraz datę odbioru tortu.

Uwaga: przelew bankowy w naszym systemie zazwyczaj pojawia się na drugi dzień roboczy po jego wysłaniu, dlatego jeżeli czas jest krótki, prosimy dodatkowo o przesłanie do nas potwierdzenie przelewu na adres: cukierniatortex@gmail.com

Kalendarz zamówień

Wczytuję kalendarz...