Zamówienia

Nasza cukiernia oferuje państwu pełną swobodę w kreacji swojego wymarzonego tortu. Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 89 533 76 58 lub poprzez wypełnienie naszego formularza online. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie państwa pytania i wspólnie ustalimy szczegóły. Do zamówień powyżej 200 złotych oferujemy dowóz w obrębie całego Olsztyna gratis. W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii.

Na każdy formularz oraz zapytanie odpowiemy państwu w ciągu 48 godzin.

Uprzejmie prosimy o składanie zamówień z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem! Natomiast torty z figurkami z dwutygodniowym wyprzedzeniem!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą instrukcją, która zawiera wszystkie informacje niezbędne do złożenia zamówienia.

  INSTRUKCJA

 

Zaliczka:

Państwa zamówienie zostanie przyjęte po opłaceniu zaliczki.
Zaliczkę w wysokości 30 zł na torty do 1,50kg oraz 50 zł powyżej 1,50kg, można wpłacić w cukierni ul. Dworcowa 25, lub na podane konto bankowe - najpóźniej na 24h przed odbiorem zamówienia.

Cukiernia TORTEX Olsztyn ul. Dworcowa 25

Bank Santander numer konta: 33 1500 1562 1215 6000 0504 0000

W tytule przelewu należy wpisać "Zaliczka na tort"; swoje nazwisko oraz datę odbioru tortu.

Uwaga: przelew bankowy w naszym systemie zazwyczaj pojawia się na drugi dzień roboczy po jego wysłaniu, dlatego jeżeli czas jest krótki, prosimy dodatkowo o przesłanie do nas potwierdzenie przelewu na adres: cukierniatortex@gmail.com